Regulamin rejestracji użytkowników na portalu LoveBikes.pl
1. Rejestracja w serwisie jest dobrowolna.
2. Użytkownik rejestrując się w serwisie akceptuje poniższy regulamin, co oznacza również, że zapoznał się z jego treścią i w pełni ją akceptuje.
3. Dostęp do niektórych części serwisu wymaga zarejestrowania się w portalu i zalogowania na nim.
4. Użytkownik korzystający z serwisu LoveBikes.pl zobowiązany jest do przestrzegania prawa Rzeczpospolitej Polski oraz do przestrzegania dobrych obyczajów przyjętych dla korzystania z sieci internet tzw. netetykiety.
5. W przypadku stwierdzenia bądź podejrzenia, że łamane są przez Użytkownika zasady regulaminu bądź netykiety, jego konto może zostać czasowo wyłaczone lub usunięte.
6. Administratorzy serwisu pozostawiają sobie pełne prawo do edycji i usuwania wpisów, które naruszają dobre imię portalu lub osób trzecich badź uważana są publicznie za wulgarne czy obraźliwe.
7. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z użytkowniem serwisu należy skontaktować się z administratorami serwisu.
8. Użytkownik rejestrujący się, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych). Użytkownik posiada prawo do wglądu swoich danych, poprawiania ich lub usunięcia.
9. Administratorzy dbają o bezpieczeństwo zebranych danych. Dane osób zebrane w bazie, nie są odsprzedawane osobom trzecim.
10. Wszelkie spory związane z regulaminem rozstrzyga administrator serwisu.
Grupa Kolarska
Gomola Trans Airco
Get the Flash Player to see this rotator.
Wirtualne360
Gomola Trans Airco
Panorama 360, Gomola Trans Airco  - Team MTB

Najpopularniejsze artykuły
Subskrypcja
Promuj serwis LoveBikes.pl
RSS Wyślij e-mail Facebook Śledzik Gadu-Gadu Twitter Blip Buzz WykopPolecamy
Wejdź i zobacz!
Wspieramy:
MTB Marathon MTB Trophy MTB Challenge
© 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości serwisu zabronione.
All right’s reserved.