Ruszyły zapisy do Bike Adventure 2014
Źródło: Bike Maraton
12 Jan 2014 10:39
tagi:
Bike Adventure, Piechowice, Medano
RSS Wyślij e-mail Drukuj
Na stronie www.bikeadventure.pl można już zgłaszać się do tegorocznej edycji etapowego wyścigu MTB rozgrywanego w Karkonoszach i Górach Izerskich z bazą w Piechowicach, który odbędzie się w dniach 3–6 lipca 2014. Do końca stycznia obowiązują promocyjne opłaty startowe.

Bike Adventure to czterodniowy wyścig MTB rozgrywany w wersji PRO – dla bardziej wytrawnych kolarzy i FUN – przeznaczony dla lubiących krótsze dystanse.
Ubiegłoroczna edycja etapówki została bardzo dobrze przyjęta przez uczestników malownicza i wymagająca trasa sprawiły, że o wyścigu mówiło się jeszcze długo po jego zakończeniu. Dodatkowo zmienna i nieprzewidywalna pogoda (od ulewnego deszczu po piękne, letnie słońce) zafundowała uczestnikom pamiętną frajdę błotną . Najlepszymi na trasie ubiegłego sezonu byli Aleksandra Misterską (Votum MTB Team) oraz Andrzej Kaiser (Corratec Team), ale tak naprawdę każdy odbierający na mecie ostatniego etapu medal dla „finiszera” był zwycięzcą.

Bike Adventure

Bike Adventure 2014 poddany został drobnym zmianom, zgodnie z sugestiami uczestników – baza wyścigu przeniesie się do położonego w centrum Piechowic kompleksu szkolnego ( biuro zawodów, biwak dla uczestników, start i meta wszystkich etapów w jednym miejscu ). Natomiast trasa wyścigu poddana została kosmetycznym zmianom. Podobnie jak w roku ubiegłym dwa etapy przebiegać będą w Karkonoszach, wyciskając z istniejących tam ścieżek wszystko co najlepsze dla kolarzy górskich. Kolejne dwa etapy rozegrane zostaną w Górach Izerskich. Na pewno na długo w pamięci kolarzy pozostanie „ściana płaczu” - stromy podjazd na Stóg Izerski od strony Czerniawy Zdrój oraz niebanalny, długi, mocno techniczny zjazd z Wysokiego Kamienia, przez Zakręt Śmierci do Górzyńca.

Bike Adventure 2014 połączony będzie z Kryształowym Weekendem, czyli dorocznym świętem miasta Piechowic. Piechowicki Ośrodek Kultury oraz Huta Julia przygotują dla uczestników i kibiców bogaty program imprez towarzyszących.

Bike Adventure

Po szczegółowe informacje dotyczące tegorocznych zmagań na trasach Bike Adventure zapraszamy na strony - www.bikeadventure.pl oraz www.facebook.com/BikeAdventure.

Komentarze:
Tego artykułu jeszcze nikt nie skomentował.
Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby skomentować ten artykuł.
Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się i w pełni korzystaj z usług serwisu.
Grupa Kolarska
Gomola Trans Airco
Get the Flash Player to see this rotator.
Wirtualne360
Gomola Trans Airco
Panorama 360, Gomola Trans Airco  - Team MTB

Najpopularniejsze artykuły
Subskrypcja
Promuj serwis LoveBikes.pl
RSS Wyślij e-mail Facebook Śledzik Gadu-Gadu Twitter Blip Buzz WykopPolecamy
Wejdź i zobacz!
Wspieramy:
MTB Marathon MTB Trophy MTB Challenge
© 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości serwisu zabronione.
All right’s reserved.