Dzień Kobiet na Rowerze? - takie rzeczy tylko w Będzinie
Źródło: Adam Ratuszny
04 Mar 2013 22:06
tagi:
Będziński Klub Rowerowy, Ghostbikers
RSS Wyślij e-mail Drukuj
Lubisz niespodzianki, a twoją pasją jest rower! Weź swoją żonę, córkę, dziewczynę, kochankę czy nawet teściową i dołącz do wycieczki "Dzień Kobiet na Rowerze". Wyjazd zapewnia dobrą pogodę ducha oraz wiele innych atrakcji.

Będziński Klub Rowerowy Ghostbikers już po raz kolejny zaprasza 10 Marca 2013 na Dzień Kobiet na Rowerze. Start odbędzie się o godz 10.00 spod bram Będzińskiego Zamku. Na trasie planowany jest postój, gdzie zostanie zorganizowane ognisko, też wszystkie uczestniczące w wycieczce Panie będzie czekała miła niespodzianka.

Dzień Kobiet

Chyba żadna z Was, ani żaden z Was nie zmarnuje doskonałej okazji do czynnego wypoczynku oraz dobrej zabawy w gronie miłośników jazdy rowerem. Trasa oraz dystans zostanie ustalony w terminie późniejszym, adekwatnie do panujących warunków pogodowych.

Dzień Kobiet

Będziński Klub Rowerowy Ghostbikers jest właściwie grupą przyjaciół, których największą pasją jest jazda na rowerze. Z uwagi na duże zainteresowanie turystyką rowerową wśród mieszkańców naszego regionu, w dniu 11 listopada 2011 roku grupa została sformalizowana. Celem działalności Klubu jest popularyzacja turystyki rowerowej w regionie oraz sportu rowerowego jako sposobu na przyjemne spędzanie wolnego czasu.

Dzień Kobiet

Pamiętaj, że i Ty możesz zostać członkiem Będzińskiego Klubu Rowerowego. Więcej informacji na www.ghostbikers.pl oraz profilu Facebook'owym www.facebook.com/ghostbikers.bedzinskiklubrowerowy

Komentarze:
Tego artykułu jeszcze nikt nie skomentował.
Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby skomentować ten artykuł.
Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się i w pełni korzystaj z usług serwisu.
Grupa Kolarska
Gomola Trans Airco
Get the Flash Player to see this rotator.
Wirtualne360
Gomola Trans Airco
Panorama 360, Gomola Trans Airco  - Team MTB

Najpopularniejsze artykuły
Subskrypcja
Promuj serwis LoveBikes.pl
RSS Wyślij e-mail Facebook Śledzik Gadu-Gadu Twitter Blip Buzz WykopPolecamy
Wejdź i zobacz!
Wspieramy:
MTB Marathon MTB Trophy MTB Challenge
© 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości serwisu zabronione.
All right’s reserved.