Bike Pure - akcja trwa - będziemy na każdej edycji Powerade Garmin MTB Marathon
Źródło: Team
01 May 2012 14:12
tagi:
Gomola Trans Airco, bikepure, doping, podnieś ręce do góry, Powerade Garmin MTB Marathon, Bike Pure
RSS Wyślij e-mail Drukuj
Akcja Bike Pure trwa. Z każdą edycją jest Was coraz więcej - Was, którzy popieracie idee głoszone przez bikepure.org oraz wspomagacie tę organizację swoimi datkami, za które otrzymujecie od nas błękitne akcesoria. Będą one dostępne na każdej edycji cyklu Powerade Garmin MTB Marathon.

Dzisiejszy sport nie zawsze można nazwać uczciwą i czystą rywalizacją, chlebem powszednim stały się wiadomości o dyskwalifikacji z powodu niedozwolonego dopingu. A przecież idea sportu powinna być kojarzona z takimi pojęciami jak fair play, czystość, szacunek dla przeciwnika. Wszak są to te cechy, które czynią sport pięknym i które przyciągają młodzież do jego uprawiania, oraz kibiców na trasy, stadiony czy też do hal, by zagrzewać zawodników do walki. Uczciwej walki. Pragniemy dołożyć swoją maleńką cegiełkę do zwalczania dopingu i wszelkiej nieuczciwości, tak w kolarstwie, jak i w innych dyscyplinach sportowych.

Bikepure.org
fot. BikeLife

Jak zapewne pamiętacie, prowadzimy akcję Bike Pure, którą zapoczątkowaliśmy w Murowanej Goślinie – szczegóły znajdziecie w poprzednim artykule na ten temat. Będziemy kontunuować akcję na wszystkich edycjach Powerade Garmin MTB Marathon – zapraszamy Was do namiotu Gomola Trans Airco / Centrum Synergia, tam nabędziecie za symboliczną dychę akcesoria Bike Pure – podkładki pod mostek oraz opaski na rękę.

bikepure


Gadżety będzie można nabyć w namiocie Gomola Trans Airco / Centrum Synergia, to ten sam namiot, w którym odbywają się masaże. Tak to wyglądało w Murowanej:

bikepure


Czym jest Bike Pure?

Założoną w 2008 roku, organizacją non profit, która promuje czyste kolarstwo. Utrzymując się z datków, sprzedaży akcesoriów z logo bikepure.org oraz umów sponsorskich, propaguje czysty sport, edukuje młodych adeptów kolarstwa, a od 2011 roku część przychodów przekazuje organizacjom, które prowadzą badania nad walką z dopingiem.


bikepure


Identyfikujecie się z tymi ideami? Jeśli tak, to zapraszamy. Mamy także dla Was niespodziankę. Przy zakupie każdy z Was otrzyma kupon konkursowy. Wystarczy wpisać tam swoje dane i wrzucić go do urny (Ci, którzy zakupili akcesoria w Murowanej, mogą przyjść i otrzymają kupon - warunkiem jest pokazanie zakupionego gadżetu). Jeden gadżet, to jeden kupon. Kupując więcej akcesoriów zwiększasz swoją szansę. Szansę na?
Podczas przedostatniej edycji Powerade Garmin Marathon, w Piwnicznej, wśród wszystkich, którzy wrzucą kupony do naszej urny, rozlosujemy trzy koszulki Bike Pure (takie, jak na zdjęciu poniżej).
Zapraszamy.


bikepure
bikepure

Komentarze:
Tego artykułu jeszcze nikt nie skomentował.
Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby skomentować ten artykuł.
Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się i w pełni korzystaj z usług serwisu.
Grupa Kolarska
Gomola Trans Airco
Get the Flash Player to see this rotator.
Wirtualne360
Gomola Trans Airco
Panorama 360, Gomola Trans Airco  - Team MTB

Najpopularniejsze artykuły
Subskrypcja
Promuj serwis LoveBikes.pl
RSS Wyślij e-mail Facebook Śledzik Gadu-Gadu Twitter Blip Buzz WykopPolecamy
Wejdź i zobacz!
Wspieramy:
MTB Marathon MTB Trophy MTB Challenge
© 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości serwisu zabronione.
All right’s reserved.