Bike Pure na naszych maratonach - przyłącz się
Źródło: Team
06 Apr 2012 11:38
tagi:
Gomola Trans Airco, bikepure, doping, podnieś ręce do góry, Powerade Garmin MTB Marathon, Velonews, Bike Pure
RSS Wyślij e-mail Drukuj
Dzisiejszy sport nie zawsze można nazwać uczciwą i czystą rywalizacją, chlebem powszednim stały się wiadomości o dyskwalifikacji z powodu niedozwolonego dopingu. A przecież idea sportu powinna być kojarzona z takimi pojęciami jak fair play, czystość, szacunek dla przeciwnika. Wszak są to te cechy, które czynią sport pięknym i które przyciągają młodzież do jego uprawiania, oraz kibiców na trasy, stadiony czy też do hal, by zagrzewać zawodników do walki. Uczciwej walki. Pragniemy dołożyć swoją maleńką cegiełkę do zwalczania dopingu i wszelkiej nieuczciwości, tak w kolarstwie, jak i w innych dyscyplinach sportowych.

Grupa Kolarska Gomola Trans Airco, LoveBikes oraz Velonews.pl identyfikują się z ideą szerzoną przez bikepure.org – wspieramy czysty i uczciwy sport. Chcemy, by przesłanie Bike Pure trafiło do jak największej liczby osób. Jesteśmy przekonani, że Wy także jesteście fair, jeździcie uczciwie i szerokim łukiem omijacie niedozwolony doping.
Jeśli tak jest i identyfikujecie się z ideą czystego sportu, przyłączcie się do nas.

portal rowerowy


Ale na wstępie kilka słów o tym, czym jest bikepure.org
Bike Pure jest, założoną w 2008 roku, organizacją non profit, która promuje czyste kolarstwo. Utrzymując się z datków, sprzedaży akcesoriów z logo bikepure.org oraz umów sponsorskich, propaguje czysty sport, edukuje młodych adeptów kolarstwa, a od 2011 roku część przychodów przekazuje organizacjom, które prowadzą badania nad walką z dopingiem.

portal rowerowy


Mamy dla Was akcesoria Bike Pure - silikonowe opaski na rękę oraz aluminiowe podkładki pod mostek (wyprodukowane przez firmę Token). Będziemy je sprzedawać za symboliczną kwotę 10zł, zebrane w ten sposób pieniądze w całości przekażemy na konto organizacji.
Sprzedaż będzie prowadzona w namiocie teamowym Gomola Trans Airco / Centrum – Synergia (łatwo nas znajdziecie – to tam gdzie chętnie przychodzicie na masaże). Gadżety będzie można nabyć przed, w trakcie oraz po wyścigu edycji Powerade Garmin MTB Marathon. Początek akcji już 15 kwietnia, w Murowanej Goślinie. Chcemy, by do akcji przyłączyło się ja najwięcej osób, za przekazane pieniądze otrzymamy od bikepure.org kolejne partie opasek i podkładek, które będziemy dla Was mieli na następnych edycjach Powerade.

portal rowerowy


Organizacja Bike Pure zainicjowała kilka tygodni temu kampanię Podnieś ręce dla pięknego, uczciwego sportu – weźmy udział w tej akcji. W geście poparcie, przed startem każdego dystansu, na sygnał spikera – podnieśmy ręce do góry.

portal rowerowy


Nie bądź obojętny. Pokaż, że jesteś fair, przyłącz się.

Komentarze:
Tego artykułu jeszcze nikt nie skomentował.
Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby skomentować ten artykuł.
Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się i w pełni korzystaj z usług serwisu.
Grupa Kolarska
Gomola Trans Airco
Get the Flash Player to see this rotator.
Wirtualne360
Gomola Trans Airco
Panorama 360, Gomola Trans Airco  - Team MTB

Najpopularniejsze artykuły
Subskrypcja
Promuj serwis LoveBikes.pl
RSS Wyślij e-mail Facebook Śledzik Gadu-Gadu Twitter Blip Buzz WykopPolecamy
Wejdź i zobacz!
Wspieramy:
MTB Marathon MTB Trophy MTB Challenge
© 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości serwisu zabronione.
All right’s reserved.