Gomole na Tour de Pologne
Źródło: Jacek Sufin
06 Aug 2014 21:29
tagi:
Gomola, Tour de Pologne, Siemianowice Śląskie
RSS Wyślij e-mail Drukuj
Katowicką linię mety czwartego etapu naszego rodzimego touru, jako pierwszy przekroczył Jonas Van Genechten. Ale zanim do tego doszło, kolarze przejechali przez Siemianowice Śląskie, gdzie zlokalizowana była lotna premia, którą wygrał Matthias Krizek, drugi był Polak, Mateusz Taciak. Byliśmy tam także i my - Gomola Trans Airco.

Po raz drugi już, we współpracy z Urzędem Miasta Siemianowice Śląskie, przyłączyliśmy się do imprez towarzyszących przejazdowi Tour de Pologne przez ten śląski gród.
Nasza grupa pokazała się dwa razy na trasie wyścigu, biegnącej w okolicy siemianowickiego rynku. Na kilka minut przed właściwym peletonem oraz po raz drugi, tuż za kolarzami.

tour de polonge


tour de polonge


Po przejeździe kolorowej grupy zawodników, na siemianowickim rynku rozpoczęły się imprezy towarzyszące temu najważniejszemu dla fanów kolarstwa wydarzeniu. Obok występów artystycznych duże zainteresowanie wzbudziły atrakcje przygotowane przez grupę Gomola Trans Airco.

Cennych porad dotyczących wyboru, użytkowania i serwisowania roweru udzielał Marcin, czyli Doktor Bike we współpracy z firmą Activa z Rudy Śląskiej. Jak się okazało, chętnych wiedzy w tym zakresie było niemało. Zadawali wiele pytań i uważnie wysłuchiwali odpowiedzi fachowca.

tour de polonge


Tuż obok swój namiot rozstawiła zaprzyjaźniona praktyka fizjoterapeutyczna czyli Centrum Synergia. Chętni mogli skorzystać z masaży oraz szerokiej wiedzy Moniki, która zachęcała wszystkich do aktywności oraz zdrowego stylu życia.

tour de polonge


Po kilkunastu minutach rozpoczął się pokaz spiningu, który poprowadził trener z klubu Get-Fit. Ku zdziwieniu obserwujących, kilkunastominutowy, profesjonalnie poprowadzony spining przyczynił się do niemałego zmęczenia, bądź co bądź zawodników, którym wysiłek nie jest obcy.

tour de polonge


Okazuje się, że taka forma treningu wzbudziła niemałe zainteresowanie obserwatorów. Mamy nadzieję, że chociaż kilku z nich postanowi spróbować swoich sił w klubie oferującym tego typu zajęcia.

tour de polonge

Na koniec Darek, prezes GTA, odpowiadał na pytania potencjalnych, młodych adeptów kolarstwa.

tour de polonge


To słoneczne popołudnie było dla wszystkich wyjątkowo udane i pełne sportowych wrażeń.
Za rok, podczas lotnej premii w Siemianowicach, także przygotujemy dla Was szereg atrakcji związanych z tą piękną dyscypliną sportu.

Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć z dzisiejszych imprez towarzyszących TdP.

Komentarze:
Tego artykułu jeszcze nikt nie skomentował.
Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby skomentować ten artykuł.
Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się i w pełni korzystaj z usług serwisu.
Grupa Kolarska
Gomola Trans Airco
Get the Flash Player to see this rotator.
Wirtualne360
Gomola Trans Airco
Panorama 360, Gomola Trans Airco  - Team MTB

Najpopularniejsze artykuły
Subskrypcja
Promuj serwis LoveBikes.pl
RSS Wyślij e-mail Facebook Śledzik Gadu-Gadu Twitter Blip Buzz WykopPolecamy
Wejdź i zobacz!
Wspieramy:
MTB Marathon MTB Trophy MTB Challenge
© 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości serwisu zabronione.
All right’s reserved.