Od przedszkola do... Gomoli
Źródło: Katarzyna Haiski
19 Mar 2014 18:03
tagi:
ćwiczyć każdy może, przedszkole
RSS Wyślij e-mail Drukuj
Żadna to nowość, że aby mieć w swoich szeregach mistrzów, należy zaszczepiać pasję do sportu już od najmłodszych lat. Trzymając się tej zasady przedstawiciele Gomola Trans Airco, na zaproszenie Pani Małgorzaty Starosty, odwiedzili Przedszkole Miejskie nr 47 w Rudzie Śląskiej Bykowinie, szukając wśród przedszkolaków następców Mai Włoszczowskiej i Marka Konwy.

W piątek, 14 marca, z przyjemnością odwiedziliśmy dzieci w ich przedszkolu i namawialiśmy je do uprawiania sportu, a w szczególności do jazdy na rowerze. Pokazaliśmy najmłodszym rower MTB, strój kolarski, przyczepkę do wożenia dzieci, zachęcaliśmy, by namówili rodziców na wspólne i aktywne spędzanie wolnego czasu. Nasza najmłodsza córka, Dominika, która należy do grupy Jeżyków, ubrana w strój temowy wzbudzała duże zainteresowanie wśród rówieśników, gdy opowiadała o rodzinnych wycieczkach rowerowych.

opis


Dzieci pytały, czy mogą także startować w zawodach. Zaprosiliśmy ich na tegoroczną edycję wyścigu Hołda Race, gdzie obok zawodów głównych, odbędzie się – tak, jak rok temu – wyścig dla najmłodszych.
Dość duże zainteresowanie wśród naszych słuchaczy wzbudziły trofea z zawodów, które zdobywali zawodnicy Gomola Trans Airco, przyczepka do wożenia dzieci, a także buty SPD.

opis


Nie pominęliśmy ważnego tematu, jakim jest bezpieczeństwo – udało się nam przekonać przyszłych mistrzów, że jazda w kasku jest obowiązkowa, a rower musi być wyposażony w dzwonek i oświetlenie.
Zaprezentowaliśmy także rower biegowy, który ostatnimi laty robi furorę wśród dzieci i jest doskonałym rozwiązaniem, by zaszczepić w dziecku pasję już w najmłodszych latach.
Jesteśmy przekonani, że przedszkolaki zapamiętają naszą wizytę, a być może któryś z nich stanie kiedyś na podium jakiegoś ważnego wyścigu.
Spotkanie odbyło się w ramach realizacji Ogólnopolskiej Akcji Ministra Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może” i było dla nas miłym doświadczeniem.

opis

Komentarze:
Tego artykułu jeszcze nikt nie skomentował.
Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby skomentować ten artykuł.
Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się i w pełni korzystaj z usług serwisu.
Grupa Kolarska
Gomola Trans Airco
Get the Flash Player to see this rotator.
Wirtualne360
Gomola Trans Airco
Panorama 360, Gomola Trans Airco  - Team MTB

Najpopularniejsze artykuły
Subskrypcja
Promuj serwis LoveBikes.pl
RSS Wyślij e-mail Facebook Śledzik Gadu-Gadu Twitter Blip Buzz WykopPolecamy
Wejdź i zobacz!
Wspieramy:
MTB Marathon MTB Trophy MTB Challenge
© 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości serwisu zabronione.
All right’s reserved.