Będzie o co walczyć - AZS Cup MTB 2012
Źródło: AZS Cup MTB
16 Apr 2012 22:06
tagi:
AZS Cup MTB
RSS Wyślij e-mail Drukuj
Mimo niezbyt dobrej sytuacji ekonomicznej w rodzimych branżach sportowej i outdoorowej, organizatorom cyklu wyścigów kolarskich AZS MTB CUP udało się zgromadzić rekordowo dużą pule nagród. Ich wartości to ponad 100 tys. złotych. Będzie zatem o co walczyć.

W tym sezonie na uczestników AZS MTB CUP czeka wiele niespodzianek. Podobnie jak w latach poprzednich, wizytówką cyklu będą bogate pakiety startowe. Przy symbolicznym wpisowym wynoszącym 20 zł (dla zawodników z licencją wg. przepisów PZKol), każdy z zawodników otrzyma: skarpetki kolarskie Nordhorn, żel lub baton energetyczny Nutrend, bon rabatowy na zakup zegarków marki Suunto, żel pod prysznic Palmolive, a za 4 starty - niezbędnik Spork marki Ligth My Fire. Z kolei najlepsi trzej zawodnicy w każdej z kategorii wiekowych, otrzymają nagrody rzeczowe m.in. aparaty cyfrowe BenQ, kaski Naxa, opony i dętki Kenda, okulary Goggle, butelki i bukłaki Sigg, rękawiczki Dakine, pompki Beto i Giyo, latarki i akumulatorki Varta, bieliznę termiczną Spaio, środki do impregnacji i czyszczenia odzieży oraz sprzętu outdoorowego Mountval, lampki rowerowe Smart, siodełka RavX, przewodniki rowerowe Pascal, środki do konserwacji i czyszczenia rowerów Muc-Off itp. Ponadto wzorem minionych sezonów, podczas każdej edycji, po dekoracji zwycięzców będą losowane nagrody wśród wszystkich uczestników (m.in. kamery BenQ, bagażniki samochodowe na rowery marki Taurus, zegarki Suunto, badania wydolnościowe w centrum Diagnostix, kamery GoPro, smary Brunox, odzież kolarska CMT, weekendowe vouchery na wypożyczenia auta z Nivette Fleet Management). Łączna wartość nagród to ponad 100 tys. złotych! A to nie wszystkie niespodzianki które przygotowali w tym roku organizatorzy. W połączeniu z ciekawymi trasami, to chyba dostateczny powód aby pojawić się na AZS MTB CUP w tym sezonie.

AZS Cup 2012

Zdjęcia nagród można zobaczyć na stronie cyklu zawodów www.azsmtbcup.com oraz na profilu Facebook - www.facebook.com/AZSMTBCUP/.

Komentarze:
Tego artykułu jeszcze nikt nie skomentował.
Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby skomentować ten artykuł.
Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się i w pełni korzystaj z usług serwisu.
Grupa Kolarska
Gomola Trans Airco
Get the Flash Player to see this rotator.
Wirtualne360
Gomola Trans Airco
Panorama 360, Gomola Trans Airco  - Team MTB

Najpopularniejsze artykuły
Subskrypcja
Promuj serwis LoveBikes.pl
RSS Wyślij e-mail Facebook Śledzik Gadu-Gadu Twitter Blip Buzz WykopPolecamy
Wejdź i zobacz!
Wspieramy:
MTB Marathon MTB Trophy MTB Challenge
© 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości serwisu zabronione.
All right’s reserved.