W ten sposób rowery Romet zapewniają Ci bezpieczeństwo!
Źródło: LoveBikes.pl
07 Nov 2020 16:02
tagi:
Romet, bezpieczeństwo
RSS Wyślij e-mail Drukuj
Aby móc cieszyć się wiatrem we włosach, przemierzając górskie szlaki, leśne dróżki czy ścieżki rowerowe, trzeba mieć sprzęt, który zapewni nam stabilność i bezpieczeństwo. Sprawdźmy, co zrobiła marka Romet, że ich rowery gwarantują nam ten najwyższy komfort jazdy.

Dużo lżejsza konstrukcja
Lżejszy rower zapewnia zdecydowanie więcej korzyści. Sprawia, że komfort naszej jazdy diametralnie wzrasta, daje poczucie większej stabilności, zwiększa się też możliwość panowania nad naszym jednośladem. Na rowerze o lżejszej masie będziemy także mniej męczyć się podczas podjazdów, lepiej manewrować i omijać przeszkody. Wbrew pozorom będzie to przydatne nie tylko podczas przejażdżki na górskich szlakach. Takie walory znacznie ułatwią nam także poruszanie się po mieście. 

Większa wytrzymałość
Wybierając rower marki Romet, nie będziemy musieli martwić się o jego stan. Wgniecenia, zarysowania czy inne uszkodzenia są bowiem mu nie straszne. Będziemy więc mogli pozwolić sobie na naprawdę wiele. W jaki sposób producentowi udało się stworzyć konstrukcję, która będzie jednocześnie lekka i bardzo wytrzymała? Duży udział mają w tym nowoczesne stopy aluminium, które ukształtowane za pomocą najnowszych technologii, stają się dużo bardziej solidne i trwałe.

Amortyzacja na najwyższym poziomie
Nie wszystkie przeszkody na drodze da się ominąć. Co groźniejsze wyboje mogą nawet sprawić, że stracimy panowanie nad kierownicą. Jest jednak rozwiązanie, które pozwala skutecznie zapobiec takim scenariuszom. Będą nim opony o większej objętości. Dzięki zastosowaniu takiego wariantu żadne wstrząsy na drodze nie wybiją nas z równowagi i tym samym nie popsują jazdy. Nie będziemy ich bowiem aż tak bardzo odczuwać.

Niezawodne hamulce
Zapewne każdy z nas miał choć jedną sytuację, podczas której musiał szybko zatrzymać rower, aby nie doprowadzić do zderzenia. Takie wydarzenia bywają same w sobie bardzo stresujące, dlatego lepiej mieć pewność, że nasze hamulce nie zawiodą w niespodziewanej sytuacji. Z marką Romet otrzymujemy intuicyjne hamulce V-break, które zapewnią naprawdę dużą moc, szybkość i łatwość hamowania.

Deszcz nie straszny
Jeżdżenie podczas deszczu zapewne nie jest niczyim hobby, jednak warto być przygotowanym na każdą pogodę. Błoto, kałuże i rozpryskująca się na boki woda nie stanowią najbezpieczniejszych warunków do jazdy. W większości rowerów producent zastosował błotniki, które podczas takiej pogody mogą okazać się wręcz niezbędne. Unikniemy zabrudzenia naszych ciuchów, chlapania na przechodniów czy współtowarzyszy, a do tego poprawi się również nasza widoczność na drodze.

Każdy nas dostrzeże
Zadbanie o własną widoczność na drodze, to również podstawa naszego bezpieczeństwa. Brak odpowiedniego oświetlenia to nie tylko narażanie się na wypadek, ale także na mandat. Stawiając na rower tej marki, nie musimy się jednak martwić o brak oświetlenia – odpowiednie lampki dołączone są do każdego modelu. Na szczególną uwagę zasługują jednak lampki LED zasilane dynamem. W ich przypadku nie musimy kłopotać się regularną wymianą baterii, czy zaprzątać sobie głowy ich włączaniem czy wyłączaniem. Działają one w pełni automatycznie, a ponadto dają światło o naprawdę dużej mocy.

Komentarze:
Tego artykułu jeszcze nikt nie skomentował.
Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby skomentować ten artykuł.
Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się i w pełni korzystaj z usług serwisu.
Grupa Kolarska
Gomola Trans Airco
Get the Flash Player to see this rotator.
Wirtualne360
Gomola Trans Airco
Panorama 360, Gomola Trans Airco  - Team MTB

Najpopularniejsze artykuły
Subskrypcja
Promuj serwis LoveBikes.pl
RSS Wyślij e-mail Facebook Śledzik Gadu-Gadu Twitter Blip Buzz WykopPolecamy
Wejdź i zobacz!
Wspieramy:
MTB Marathon MTB Trophy MTB Challenge
© 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości serwisu zabronione.
All right’s reserved.