Kolejny sezon niezwykle udanego cyklu Beskidy Uphill MTB
Źródło: Radek Pawłowski
26 May 2015 10:50
tagi:
Beskidy Uphill MTB, Ustroń, Czantoria, Ostry, Tyniok, Równica
RSS Wyślij e-mail Drukuj
Pierwsze trzy weekendy sierpnia warto w tym roku ponownie spędzić w Beskidach, ponieważ odbędą się wówczas tegoroczne edycje cyklu Beskidy Uphill MTB. Organizatorzy tej polsko – czesko – słowackiej serii wyścigów wyszli z założenia, że rzeczy dobrych nie należy zmieniać i w bieżącym sezonie zamierzają oprzeć się na rozwiązaniach, które sprawdziły się w latach ubiegłych. Rozegranie zostanie ponownie pięć wyścigów w formule indywidualnej jazdy na czas. Bez zmian pozostają miejsca rozgrywanych imprez: dwa wyścigi odbędą się w Polsce, dwa w Czechach i jeden w Słowacji z nową, ciekawszą od ubiegłorocznej, trasą.

Pierwszego sierpnia kolarze zainaugurują cykl na rozgrywanym już po raz dziesiąty kultowym asfaltowym uphillu na Równicę. Kolejne wyścigi to: 2 sierpnia wyczerpująca wspinaczka z Wędryni na Czantorię, 8 sierpnia nowa trasa z Rakovej na Wielki Połom, 9 sierpnia krótki, ale trudny wyścig z Istebnej – Zaolzia na Tyniok, zaś 15 sierpnia ostatni w serii podjazd na Ostry z uroczystym zakończeniem cyklu przy tamtejszym schronisku turystycznym.

opis

Pomimo coraz większej mnogości imprez rowerowych, cykl Beskidy Uphill MTB ma grono swoich stałych bywalców, których obecność współtworzy niepowtarzalną, przyjazną atmosferę - diametralnie inną , niż na masowych imprezach komercyjnych. Swój udział w zawodach już teraz deklarują zawodnicy od lat związani z projektem, zarówno ci amatorsko podchodzący do kolarstwa górskiego, jak i utytułowani zawodnicy trzech narodowości, zwycięzcy poprzednich edycji.

opis

Oprócz wszystkich dotychczasowych atrakcji, w tym roku pojawi się jeszcze kilka udogodnień, między innym profesjonalny serwis rowerowy. Gospodarze poszczególnych edycji z pewnością, po raz kolejny, będą starali się zaskoczyć wszystkich gościnnością i dostarczyć jak najlepszych wrażeń. Aby ich zaznać, wystarczy znaleźć nieco czasu na początku sierpnia.

opis


Zapisy i szczegółowe informacje już wkrótce na stronie uphillmtb.pl oraz na Facebooku.

Polecamy i zapraszamy!

Komentarze:
Tego artykułu jeszcze nikt nie skomentował.
Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby skomentować ten artykuł.
Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się i w pełni korzystaj z usług serwisu.
Grupa Kolarska
Gomola Trans Airco
Get the Flash Player to see this rotator.
Wirtualne360
Gomola Trans Airco
Panorama 360, Gomola Trans Airco  - Team MTB

Najpopularniejsze artykuły
Subskrypcja
Promuj serwis LoveBikes.pl
RSS Wyślij e-mail Facebook Śledzik Gadu-Gadu Twitter Blip Buzz WykopPolecamy
Wejdź i zobacz!
Wspieramy:
MTB Marathon MTB Trophy MTB Challenge
© 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości serwisu zabronione.
All right’s reserved.