Bianchi 2012 - zapomniana marka
Źródło: Michał Barczyk
10 Mar 2012 18:01
tagi:
Bianchi, Oltre, rowery elektryczne
RSS Wyślij e-mail Drukuj
Jak każdy znaczący producent sprzętu podobnie i Bianchi przygotowało na kolejny sezon bogatą ofertę rowerów. Oczywiście w topowych modelach pozostał kolor Celeste, na którego odcień niejedna osoba zostaje nim zainspirowana, a inna wręcz odwrotnie - zdegustowana.

Najwyższy model Oltre podobnie jak w latach ubiegłych wyróżnia się duża aerodynamiką kształtów, w szczególności widelca przedniego jak i główki ramy. Poprawiona została także rura podsiodłowa wraz z sztycą zmniejszająca opory powietrza. Rower został wyposażony w 11-biegową kasetę 12-25T oraz kompaktową korbę 53-39T. Cena $10,999, nie wzbudza większych emocji.

Bianchi Oltre
Bianchi Oltre


Ciekawą propozycją, jest rower Biachi Spirit. Rower charakteryzuje się dość innowacyjnym zawieszeniem. Jakie korzyści ma umieszczenie zawieszenia pomiędzy dwoma rurami ramy? Rower ma dzięki temu stać się bardziej uniwersalny, przystosowany zarówno do jazdy szybkiej wyczynowej jak i do pełnego szaleństwa. Osprzęt Shimano XT oraz SLX z korbą FSA Comet zapewnia dobry, pewny napęd a amortyzatory Rock Shox, pełne tłumienie wszelkich nierówności.

Bianchi Spirit 8400
Bianchi Spirit 8400


Bianchi, to nie tylko rowery sportowe, w swojej ofercie klienci mogą zobaczyć także rowery rekreacyjne oraz elektryczne.

Bianchi Bikemotard
Bianchi Bikemotard


Warto powiedzieć kilka słów o rowerze Puch Green Bike. Został on wyposażony w silnik elektryczny Panasonic o mocy 250W, który zapewnia zasięg do 75 km, wspomagając pedałowanie do prędkości 25 km/h. Czas ładowania baterii wynosi około 4 godzin. Waga roweru także nie jest zbyt wysoka i wynosi około 23 kg.

Bianchi Puch Green Bike
Bianchi Puch Green Bike


Jedyną smutną informacją na dzień dzisiejszy jest dość słaba dystrybucja rowerów na nasz kraj, dzięki czemu rowery stają się trudno dostępne dla przeciętnych rowerzystów.

Dystrybutor PL: www.delsport.pl
Informacje: www.bianchi.com

Komentarze:
Tego artykułu jeszcze nikt nie skomentował.
Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby skomentować ten artykuł.
Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się i w pełni korzystaj z usług serwisu.
Grupa Kolarska
Gomola Trans Airco
Get the Flash Player to see this rotator.
Wirtualne360
Gomola Trans Airco
Panorama 360, Gomola Trans Airco  - Team MTB

Najpopularniejsze artykuły
Subskrypcja
Promuj serwis LoveBikes.pl
RSS Wyślij e-mail Facebook Śledzik Gadu-Gadu Twitter Blip Buzz WykopPolecamy
Wejdź i zobacz!
Wspieramy:
MTB Marathon MTB Trophy MTB Challenge
© 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości serwisu zabronione.
All right’s reserved.