Gomola Trans Airco Team w sezonie 2011
Źródło: Dariusz Tiffert
13 Feb 2011 21:33
tagi:
Gomola Trans Airco
RSS Wyślij e-mail Drukuj
Kilka miesięcy temu zakończyliśmy sezon 2010. Sezon, jak wszyscy wiecie bardzo udany dla naszej grupy. Udany pod względem organizacyjnym, ale przede wszystkim sportowym. Pomimo kryzysu ogarniającego całą Europę nam udało się funkcjonować bez żadnych perturbacji i kłopotów. To zasługa sponsorów, a w szczególności tych, którzy są z nami odkąd pamiętamy. Firmy Airco, Siltech, ProForm są i mam nadzieję, że będą naszymi przyjaciółmi zawsze.

Od strony sportowej był to chyba najlepszy nasz sezon, co stawia wysoko poprzeczkę na kolejne lata. Zdobyliśmy bardzo wysokie miejsca w klasyfikacjach generalnych obu największych krajowych cykli MTB, stanęliśmy na podium zarówno w klasyfikacjach indywidualnych i drużynowych. Wielokrotnie odnosiliśmy znaczące sukcesy na poszczególnych edycjach wspomnianych zawodów, ale także w innych, równie wymagających wyścigach – dość wspomnieć MTB Trophy, który ma sławę najcięższej europejskiej etapówki, czy też Silesia MTB Cup, gdzie wręcz zdominowaliśmy podium. Dużym sukcesem na arenie międzynarodowej był start naszego teamu w jednym z cięższych europejskich maratonów – Salzkammergut Trophy. Zamykamy tamten sezon z poczuciem dumy i zadowolenia. Żegnamy się również ze sponsorem, w barwach którego jeździliśmy w sezonie 2010 – dziękujemy firmie Active Pro, producentowi bielizny Body Dry. Dziękujemy również firmie MMBike, z którą zakończyliśmy współpracę po dwóch sezonach.

Poza naszymi żelaznymi sponsorami, pozyskaliśmy nowych, którzy mam nadzieję, także zostaną z nami na długo. Sponsorem tytularnym w tym i przyszłych sezonach jest firma transportowa Gomola Trans, co skutkuje zmianą nazwy. Nasza aktualna nazwa to Gomola Trans Airco Team. Nowym sponsorem, jest także firma Eurobolt Plus, dystrybutor artykułów złącznych.

Jak już wspominałem, przed naszą grupą stają nowe wyzwania. Zrobimy wszystko, by poprawić naszą pozycję na krajowej arenie w klasyfikacjach indywidualnych, co oczywiście przełoży się na wyniki w klasyfikacjach drużynowych. W planach grupa ma także start w wyścigu SellaRonda Hero we włoskich Dolomitach – tam również powalczymy o wysoką pozycję. By móc realizować te plany, zawodnicy na przełomie lutego i marca będą szlifować formę na obozie kondycyjnym w Chorwacji.

Po zakończeniu sezonu, naszą grupę opuściło kilkoro zawodników, lecz pozyskaliśmy kilkanaście bardzo mocnych zawodniczek i zawodników. Nowe twarze w naszym teamie to Petra Wewióra-Milova, Wiola Zimnowodzka, Ania Tomica, Krystyna Maciaszek i Małgosia Gumiennik wśród pań oraz Tomek Parchański, Dawid Piątek, Sławek Wewióra, Patryk Szymański, Tomasz Nowak, Marek Maciąg, Michał Ficek, Paweł Gomola, Henryk Gomola i Adam Maciaszek wśród panów. Warto także odnotować powrót, po rocznej przerwie w czynnym uprawianiu kolarstwa, dwóch bardzo silnych zawodników – Daniela Paszka i Wojtka Semera.

Nasza grupa liczy w tej chwili 63 osoby. Obserwując zaangażowanie naszych zawodniczek i zawodników w okresie przygotowawczym, jestem przekonany, że zrealizujemy założenia na ten sezon, a być może uda się wywalczyć coś więcej.

Życzę Wam wszystkim powodzenia w sezonie 2011.

Komentarze:
Tego artykułu jeszcze nikt nie skomentował.
Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby skomentować ten artykuł.
Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się i w pełni korzystaj z usług serwisu.
Grupa Kolarska
Gomola Trans Airco
Get the Flash Player to see this rotator.
Wirtualne360
Gomola Trans Airco
Panorama 360, Gomola Trans Airco  - Team MTB

Najpopularniejsze artykuły
Subskrypcja
Promuj serwis LoveBikes.pl
RSS Wyślij e-mail Facebook Śledzik Gadu-Gadu Twitter Blip Buzz WykopPolecamy
Wejdź i zobacz!
Wspieramy:
MTB Marathon MTB Trophy MTB Challenge
© 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości serwisu zabronione.
All right’s reserved.