O nas
Gomola Trans Airco to bez wątpienia największy team MTB w kraju. Grupa powstała w 2006 roku, w dość skromnym składzie, lecz z każdym kolejnym sezonem pojawiało się coraz więcej nowych twarzy, a co za tym idzie, także sukcesów. Przez te lata jeździliśmy w barwach GT Airco, Bodydry Airco, a od roku 2011 pod obecną nazwą. Prócz nazwy ewoluował także skład naszej grupy. Dziś nazwiska naszych czołowych zawodniczek i zawodników nie są obce nikomu, kto interesuje się MTB w Polsce. Osiągamy znaczące sukcesy na krajowych, ale także międzynarodowych trasach maratonów i wyścigów. Jest coś, co nas wyróżnia spośród innych teamów… każdy nowy zawodnik, który przychodzi do nas z innego zespołu, po krótkim czasie mówi, że z tak dobrą, wręcz przyjacielską atmosferą nie spotkał się w żadnej innej drużynie.

Gomola Trans Airco

Przed nami kolejny sezon, kolejne plany, wyzwania. Z każdym rokiem stawiamy sobie poprzeczkę wyżej. W 2013 Team zamierza mocno zaistnieć w klasyfikacjach drużynowych cyklu MTB Marathon, pokazać się z jak najlepszej strony w sztandarowych etapówkach, czyli Beskidy MTB Trophy i Sudety MTB Challenge. Pokażemy się także na innych, znanych imprezach MTB, a charkterystyczne niebieskie stroje zobaczycie nie raz i nie dwa na podium w klasyfikacjach indywidualnych. Ale nie samym ściganiem grupa żyje. W tym sezonie, po raz pierwszy, organizujemy cykl zawodów XC, pod wspólną nazwą Hołda Race, na który serdecznie zapraszamy.

Nasze motto jest proste:
„Trzeba mieć wiarę w to, że się jest do czegoś zdolnym, uparcie dążyć do osiągnięcia celu i pomimo przeciwności nie tracić nadziei w zwycięstwo”.

Gomola Trans Airco
Grupa Kolarska
Gomola Trans Airco
Get the Flash Player to see this rotator.
Wirtualne360
Gomola Trans Airco
Panorama 360, Gomola Trans Airco  - Team MTB

Najpopularniejsze artykuły
Subskrypcja
Promuj serwis LoveBikes.pl
RSS Wyślij e-mail Facebook Śledzik Gadu-Gadu Twitter Blip Buzz WykopPolecamy
Wejdź i zobacz!
Wspieramy:
MTB Marathon MTB Trophy MTB Challenge
© 2012-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości serwisu zabronione.
All right’s reserved.